Satyawati
Division ban Pahalmanpur

दशरथ चन्द राष्ट्रिय चिकित्सा विज्ञान विश्वविद्यालय स्थापनार्थ संघर्ष समितिद्वारा प्रधानमन्त्रीलाई ज्ञापन पत्र

Sostya office Dadeldhura
Purbadhar dadeldhura
Malpot office dadeldhura

अत्तरिया- कैलालीको गेटामा सहिद दशरथ चन्द राष्ट्रिय चिकित्सा विज्ञान विश्वविद्यालय स्थापनार्थ संघर्ष  समितिले  आज (आइतबार) प्रधानमन्त्री  पुष्पकमल दाहाल  प्रचण्ड  लाई  ज्ञापन पत्र  बुझाएको छ । समितीका संयोजक लोकराज पाण्डे आगो सहितको टोलीले प्रधानमन्त्रीलाई भेटेर  ज्ञापन पत्र  बुझाएको हो ।

सुदूरपश्चिम विश्वविद्यालयको चौँथो दीक्षान्त समारोहको लागी यँहा आएका प्रधानमन्त्री समक्ष चिकित्सा विज्ञान विश्वविद्यालय छिटो सन्चालन हुनु पर्ने लगायतका मागहरु राखिएको संयोजक पाण्डेले बताए । संघर्ष  समितिले बिगत लामो समय देखी विश्वविद्यालयको माग गर्दै आन्दोलन गर्दै आएको थियो ।

Dadeldhura Aspatal & Ban
Jalsorat division office dadeldhura
Loading...