Satyawati
Division ban Pahalmanpur

बझाङमा हुने प्रदेश सभाको निर्वाचनमा नेसपाले भोट नहाल्ने

Purbadhar dadeldhura
Malpot office dadeldhura

बझाङ- बझाङमा हुने प्रदेश सभाको निर्वाचनमा डा. बाबुराम भट्टराई नेतृत्वको नेपाल समाजवादी पार्टी (नेसपा) ले भोट नहाल्ने निर्णय गरेको छ । पार्टी केन्द्रीय कार्यालय तीनकुनेमा बसेको सचिवालय बैठकले १५ वैशाखमा हुने उपनिर्वाचनमा बझाङ प्रदेश सभा क्षेत्र नं १ को हकमा ‘राइट टू नो भोट’ को नीति अपनाउने निर्णय गरेको हो ।

नेसपाले यस अघि इलाम–२ मा हुने प्रतिनिधि सभाको उपनिर्वाचनमा भने पहिचान पक्षधरलाई समर्थन गर्ने निर्णय गरेको थियो । बैठकले मुद्दा मिल्ने शक्तिहरूसँग राजनीतिक संवाद र सहकार्य गर्नको लागि पार्टी प्रवक्ता कृष्ण शर्मा, सोनामसिं स्याङतान र मानुषी यमी भट्टराई रहेको राजनीतिक संवाद समिति गठन गरेको छ । ५ र ६ वैशाखमा चलेको सचिवालय बैठकले आगामी भदौ सम्म पार्टी महाधिवेशन तयारीका लागि संगठन निर्माण र विस्तार अभियान सञ्चालन गर्ने निर्णय पनि गरेको छ ।

Dadeldhura Aspatal & Ban
Loading...