चुनावी प्रयोजनका लागि मात्रै व्यवसायीक फर्म दर्ता

RBB Bank Suvakamana
Purbadhar dadeldhura

अत्तरिया- अत्तरिया उद्योग वाणिज्य संघको चुनावका लागि मात्रै व्यवसायीक फर्म दर्ता गरिएको खुलेको छ । गत भदौ २३ गते सम्पन्न भएको अत्तरिया उद्योग वाणिज्य संघको निर्वाचनमा अध्यक्ष कल्याणसिंह बोहरा प्यानलले चुनावी प्रयोजनाका लािग मात्रै व्यवसायीक फर्म दर्ता गर्न लगाएको खुलेको हो ।

दर्ता र बन्द गर्दाको सम्पुणर् खर्च आफुले व्यहोर्ने भनेर चुनावको समयमा फर्म दर्ता गर्न लगाएको तर चुनाव जितेपछी बाचा पुरा नगरेपछी संघकी सदस्य यसोदा भट्ट चोखाल र अध्यक्ष बोहरा बिचको वादविवादको भिडियो अहिले सामाजिक संजालमा भाइरल भएको छ ।

Malpot office dadeldhura

दर्ता गर्ने र चुनाव सम्पन्न भएपछी फर्म बन्द गर्ने र उत्त खर्च बोहराले आफुले व्यहर्छु भनेर सहमति दिएको तर अहिले भने बमोजिम नगरेको र फर्मधनीले आफुलाई सताईरहेको यसोदा भट्ट चोखालले भिडियोमा भनिरहेकी छिन् । चुनावको समयमा बोहरा प्यानललाई समर्थन गरेकी चोखाललाई पछी समितिले कार्यसमिति सदस्यमा मनोनित गरेको थियो ।

बोहरा प्यानलबाटै चुनाव जितेका संघका महासचिव शंकर खड्काले भने चुनावका लागि मात्रै दर्ता गरेका भनिएका फर्मको बारेमा आफुलाई जानकारी नभएको बताएका छन् ।

चुनावको समयमा वर्तमान अध्यक्ष बोहरा र कमल कडायत बिच प्रतिष्पर्धा हुने देखीएपछी बोहरा प्यानलले वडा नम्बर २ र ६ मा चुनावी प्रयोजनका लागि मात्रै केहि फर्म दर्ता गर्न लगाएको थियो । तर पछी कडायत पछी हटेपछी चुनावी समिकरण बदलिएको थियो । अत्तरिया उद्योग वाणिज्य संघमा हाल १ हजार ५ सय ६३ सदस्य छन् ।

add haru
Dadeldhura Aspatal & Ban
Loading...