Division ban Pahalmanpur

अत्तरियामा‌ सुदुरपश्चिम डेन्टल हस्पिटल सञ्चालन, एक महिना नि:शुल्क चेकजाँच गरिने

Sostya office Dadeldhura
Purbadhar dadeldhura

अत्तरिया– कैलालीको अत्तरियामा‌ सुदुरपश्चिम डेन्टल हस्पिटल सञ्चालनमा आएको छ । लामो समयदेखी दन्त चिकित्सा क्षेत्रमा कार्यरत डा.अच्युत भट्ट र डा.रोशन भट्टको समूहले अत्याधुनिक सेवा सुविधा‌ सम्पन्न उपकरण सहितको डेन्टल हस्पिटल सञ्चालनमा ल्याएका हुन् ।

Malpot office dadeldhura

एक महिना सम्म निःशुल्क चेकजाँच गर्ने गरि सेवा सुचारु गर्नुका साथै हरेक उपचारमा २० प्रतिशत छुट गरिएको अस्पतालका डा.रोशन भट्टले बताए । अत्तरियाको चोक नजिकै धनगढी रोडमा रहेको डेन्टलमा अत्याधुनिक डेन्टल चियर, स्टेरिलिसेसन मेसिन, एक्सरे मेसिन लागायतका उपकरणबाट दन्त चिकित्सक र दन्त विशेषज्ञहरुबाट चौबिसै घण्टा सेवा दिन शुरु गरिएको छ ।

अस्पतालले दाँत सफा गर्ने, नयाँ दाँत राख्ने, बाङोटिङ्गो दाँत मिलाउने, दात जरै देखि भर्ने, दुर्घटनामा परेका बिरामीको मुख सम्बन्धि जटिल शल्यक्रिया लगायत दाँत र मुख सम्बन्धि सम्पूर्ण उपचार गरिने डा.भट्टले बताए ।

उनका अनुसार हाल १५ शैयाको हस्पिटल सञ्चालनमा आएको र निकट भविष्यमा प्राविधिक शिक्षा तथा व्यवसायी तालिम परिषद बाट सम्बन्धन प्राप्त गरि अन्य कार्यक्रम सञ्चालन गर्ने योजना समेत रहेको छ ।

Dadeldhura Aspatal & Ban
Jalsorat division office dadeldhura
Loading...