समाजसेवी ऐरको पहलमा सुदूरपश्चिमेली नेपाली समाज साउदी अरबद्वारा शैक्षिक सामाग्री वितरण

डोटी- डोटीको जोरायल गाउँ पालिका वडा नं १ मा रहेको घण्टेश्वर आधारभूत विद्यालयमा शैक्षिक सामाग्री वितरण गरिएको छ ।

घण्टेश्वर आधारभूत विद्यालयको ६६ औं बार्षिकोत्सबको अवसरमा सुदूरपश्चिमेली नेपाली समाज साउदी अरबद्वारा अति नाजुक कक्षा १ देखी कक्षा ८ सम्मका ७६ जना विद्यार्थीहरूलाई ट्रयाक सुट, कपि पेन, स्कुल ब्याग लगायत शैक्षिक सामाग्री बितरण गरिएको हो ।

सुदूरपश्चिमेली नेपाली समाज साउदीका उपाध्यक्ष चक्र मल्लको बिशेष पहलमा सुदूरपश्चिमेली नेपाली समाज साउदीका अध्यक्ष खेमराज भट्ट लगायत उहाँको टिमको सहयोगमा ट्रान्सफर्मेटिभ सोसाइटी अफ नेपाल संस्थाकी अध्यक्ष समाजसेवी चादनी ऐरको समन्वय र घण्टेश्वर आधारभूत विद्यालयका प्रध्यानाध्यापक मान बहादुर मल्लको सहकार्यमा वितरण गरिएको समाजसेवी चादनी ऐरले जानकारी दिइन् ।

अति बिकट गाउँको स्कुलमा सहयोग लगेर पुग्दा स्कुलको तर्फबाट सुदूरपश्चिमेली नेपाली समाज साउदी, अध्यक्ष खेमराज भट्ट, उपाध्यक्ष चक्र मल्ल, समाजसेवी चादनी ऐर लगायत सहयोग गर्ने सम्पूणर्लाई प्रमाणपत्र सहित सम्मान गरिएको छ । उक्त कार्यक्रममा डा. कृष्ण दत्त जोशी बोक्सर, प्रवेश केसि, बिमल मल्ल लगायतको उपस्थित रहेको थियो ।

Loading...