गोदावरीको न्यायिक समितिले गर्यो सरोकारवालाहरु संग अन्तरक्रिया

अत्तरिया- कैलालीको गोदावरी नगरपालिकाले न्यायिक समितिले सरोकारवालाहरु संग अन्तरक्रिया गरेको छ । न्यायिक समितिले सोमबार नगरपालीका भित्रका मेलमिलाप संयोजक, मेलमिलाप सहजकर्ताहरु संग अन्तरक्रिया गरेको हो ।

मेलमिलापकर्ताहरुले न्याय सम्पादनका लागी उचित स्थानको अभाव भएको गुनासो गरे । भाडाका घरमा संचालनमा रहेका वडाहरुमा न्याय सम्पादन गर्दा समस्या हुने गरेको वडा नम्बर ८ की मेलमिलाप कर्ता राजेश्वरी पाण्डेयले बताईन् । कतिपयले भने मेलमिलाप कर्ताहरुलाई पिडक पक्षले नर्टेने गरेको गुनासो पनि सहभागीहरुको थियो ।

चालु आर्थिक वर्षको हाल सम्म गोदावरी नगरपालीकाको न्यायिक समितिमा ४३ ओटा विवाद दर्ता भएको शाखाले जनाएको छ । त्यस्तै १८ विवाद पुराना सरि आएका थिए । जम्मा ६१ विवाद मध्य १८ मेलमिलाप केन्द्र र ३७ न्यायिक समितिमा गरि ५५ ओटा विवाद फैछ्यौट भईसकेका छन् भने ६ ओटा प्रक्रियामा रहेका छन् ।

Loading...