Satyawati
Division ban Pahalmanpur

भारतमा ग्यास विस्फोटबाट एकै परिवारका ५ जनाको मृत्यु

Sostya office Dadeldhura
Purbadhar dadeldhura

धनगढी- भारतको बेङ्लोरमा खाना पकाउने ग्याँस विस्फोट हुँदा जलेर घाइते भएका बझाङका एकै परिवारका पाँच जनाको मृत्यु भएको छ । कर्नाटका राज्यको एहलंका भन्ने ठाउँमा भएको उक्त विस्फोटमा परि घाइते भएका जयपृथ्वी नगरपालिका-११ सुइलका मदन बोहरा, उनकी श्रीमती प्रेमजला बोहरा, छोरा प्रशान्त, छोरीहरु अनिता र निताको उपचारका क्रममा मृत्यु भएको आफन्तले बताएका छन् ।

Malpot office dadeldhura

गत बुधबार राति ११ बजेतिर झ्याल नभएको कोठामा बसिरहेका उनीहरूको कोठामा ग्याँस लिक भएको र सलाई कोर्ने क्रममा आगलागीबाट बोहरा परिवारका सबै सदस्य जलेर घाइते भएका थिए । घटना लगत्तै घाइते पाँचै जनालाई नजिकै रहेको भिक्टोरिया अस्पताल लगिएको थियो  पाँचै जनाको उपचारको क्रममा मृत्यु भएको हो । प्रेमजलाको शनिबार साँझ मृत्यु भएको थियो भने उनका छोरीहरूको त्यस अघि नै मृत्यु भइसकेको थियो । मदन र उनका छोराको आइतबार राति उपचारकै क्रममा मृत्यु भएको बताइएको छ ।

न्यून आर्थिक अवस्थाका ३२ वर्षीय मदन गाउँमा जीविका चलाउन गाह्रो भएपछि विगत ६ वर्ष देखि परिवार सहित भारतमा बस्दै आएका थिए ।

Dadeldhura Aspatal & Ban
Jalsorat division office dadeldhura
Loading...