Satyawati
Division ban Pahalmanpur

बझाङ प्रदेश १ र इलाम २ उपनिर्वाचनका लागि प्रयोग हुने मतपत्रको नमुना सार्वजनिक (मतपत्रसहित)

Sostya office Dadeldhura
Purbadhar dadeldhura

बझाङ- यही वैशाख १५ गते हुने उपनिर्वाचनका लागि निर्वाचन आयोगले बझाङ प्रदेशसभा १ र  इलाम क्षेत्र नम्बर २ का लागि मतपत्र छपाई गरेर पठाइ सकेको छ । यति बेला बझाङ प्रदेशसभा १ मा ११ जना उम्मेदवारहरू र इलाम २ मा १९ जना उम्मेदवारहरू चुनावी प्रचारमा रहेका छन् ।

निर्वाचन आयोगले ती क्षेत्रमा प्रयोग हुने मतपत्रको नमुना सार्वजनिक गरेको छ । जस अनुसार यता बझाङ प्रदेशसभाको निर्वाचनका लागि सार्वजनिक नमुना मतपत्रमा पहिलो नम्बरमा एमाले, दोस्रोमा कांग्रेस, तेस्रोमा माओवादी केन्द्र, चौथोमा राप्रपा लगायतका दलहरूको चुनाव चिन्ह राखिएको छ।

Malpot office dadeldhura

इलाम क्षेत्र नम्बर २ मा मतपत्रको पहिलो नम्बरमा एमालेको सूर्य चिन्ह, दोस्रोमा कांग्रेसको रूख, तेस्रोमा रास्वपाको घण्टी, चौथोमा राप्रपाको हलो, पाँचौँमा जनमत पार्टीको हर्न लगायत क्रमशः अन्य दल तथा स्वतन्त्र उम्मेदवारहरूको चिन्ह रहेको छ ।

 

Dadeldhura Aspatal & Ban
Jalsorat division office dadeldhura
Loading...