कञ्चनपुर सीमावर्ती बजारमा एसएसबीद्धारा नेपाली महिलामाथि कुटपिट

कञ्चनपुर- कञ्चनपुरस्थीत सीमावर्ती बजारमा भारतीय एसएसबीद्धारा नेपाली महिलामाथि कुटपिट भएको छ । कञ्चनपुरको बेलौरी स्थित सीमावर्ती बजारमा भारतीय सीमा सुरक्षा बल (एसएसबी) द्धारा नेपाली क्यारिङकर्ता महिलालाई कुटिएको बताइएको छ ।

Malpot office dadeldhura

भारतीय बजार खजुरियाबाट सामान ल्याउने क्रममा पिल्लर नम्बर ८ र ७ को बीचमा बेलौरी नगरपालिका ६ की महिला कुटिएको घटना बाहिरिएको हो । माघ २० गते शनिबार बिहान खजुरियाबाट फर्किने क्रममा बेलौरी नगरपालिका-६ रिछाहाकी शान्ती राना (जानु) माथी एसएसबीले कुटपिट गरेको स्थानीय व्यवसायीले बताएका छन । गालीगलौज गर्दै एसएसबीले उनी माथि निलडाम बस्ने गरि निर्घात कुटपिट गरेका थिए ।
रानाको पिठ्यु, कम्मर र खुट्टामा निल डाम बसेको छ । उनी संगै रहेका अन्य १४ जना महिला क्यारिङकर्ता माथि पनि एसएसबीले दुव्र्यवहार गर्दै समान जफत गरेको व्यवसायीको भनाइ छ ।

कुटपिट पछि घटना दुई देशका व्यापारी र सुरक्षा निकायका प्रतिनिधि बसेर थामथुम पारिएको छ । घटना पछि उद्योग बाणिज्य संघ बेलौरी, खजुरीया व्यापार मण्डली र दुई देशका सुरक्षा निकायका प्रतिनिधि बसेर कुटपिट गर्नेलाई विभागिय कारवाही गरेर उपचारका लागि क्षतिपुर्ती दिने गरी घटना मिलाइएको बेलौरी उद्योग बाणिज्य संघका अध्यक्ष हिरा सिंह विष्टले बताए ।

Dadura khop_Chure
Dadura khop_parshuram nagarpalika
Loading...