कञ्चनपुरमा एक मेडिकलबाट अवैध औषधी बिक्री वितरण, सञ्चालक पक्राउ

कञ्चनपुर- कञ्चनपुरमा एक मेडिकलबाट अवैध औषधीहरू बिक्री वितरण हुने गरेको खुलेको छ। जिल्लाको बेलौरी नगरपालिका–९ कुण्डा घर भई हाल लालझाडी गाउँपालिका वडा नम्बर ०६ चान्देवका ४३ वर्षीय सुनिराम चौधरीले सञ्चालन गरेको मेडिकलबाट प्रहरीले अवैध औषधीहरू बरामद गरेको हो।

Bhancha ghar0

सुनिरामले सञ्चालन गरेको जनता मेडिकल हलमा अवैध औषधीसहित सुनिरामलाई थप आवश्यक कारबाहीको लागी औषधी विभाग व्यवस्था शाखा कार्यालय नेपालगन्ज बाँकेमा पठाएको प्रहरीले जनाएको छ ।

सुदूरपश्चिम प्रदेश प्रहरी कार्यालय धनगढी कैलालीबाट सादा पोशाकमा खटिएको प्रहरी टोली र इलाका प्रहरी कार्यालय बेलौरी कञ्चनपुर बाट प्रहरी नायव निरीक्षक प्रकाश दत्त जोशीको कमाण्डमा खटिएको संयुक्त प्रहरी टोलीले खानतलासी गर्दा विभिन्न अवैध औषधी फेला पारेको हो।

जसमा PREGA६ डब्बा  600 क्यापसुल, VIGORE 55 TEBLET, MECOGLEN 12 प्याकेट 120 क्याप्सुल, Derniford 33 पिस indian, skine shine-cream-15 पिस,Elosone-HT skine -8पिस, Mefetce-spos-tablets 200 tabalet, Mictofol-spos 10 प्याकेट, Asthali-n-4-315 tablet, Unwanted-kit-6 पिस 30 tablet, Medley crestorage 60 पिस, Tryptin 250 tablet, Nimes utide 65 tablet, Neurocan forire 60 tablet, CTZ 150 tablet, Bestiosol 110 tablet, Injactinol of vitamaim bit 50 पिस, Bebnesul 3 पिस, I-drop-Earue 10 पिस रहेका छन् ।  सो बारेमा प्रहरीले थप अनुसन्धान गरिरहेको जनाएको छ।

 

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.