धनगढीमा करिब दश करोड भन्दा बढीको लगानीमा डिबी कम्प्लेक्स सञ्चालन

धनगढी– कैलालीको धनगढी ४ उत्तरबेहडीमा डिबी कम्प्लेक्स सञ्चालनमा आएको छ । करिब दश करोड भन्दा बढीको लगानीमा अत्याधुनिक भवन सहित सञ्चालनमा आएको हो । एउटै छानामुनी ग्राहकले खोजेको सामान दिने उद्देश्यले कम्प्लेक्स सञ्चालनमा ल्याएको डिबी कम्प्लेक्सका अध्यक्ष संगम थापाले जानकारी दिए ।

Bhancha ghar0

‘पछिल्लो समय ग्राहकले एउटै ठाउँमा सबै सामान खोजिरहेका छन् । समयको पनि बचत हुने भएकाले उहाँहरूको मागलाई सम्बोधन गर्दै हामीले धनगढीमा डिबी कम्प्लेक्स सञ्चालनमा ल्याएका हौँ,’ अध्यक्ष थापाले भने, ‘नयाँ वर्षमा कम्प्लेक्सको औपचारिक उद्घाटन गर्ने तयारीमा छौँ । यद्यपि माघ ४ गतेबाट भने हामीले सेवा दिन सुचारु गरिसकेका छौँ ।’

६ कट्ठा जग्गामा सुविधा सम्पन्न कम्प्लेक्स सञ्चालनमा ल्याएको र कम्प्लेक्समा उचित पार्किङको व्यवस्था, सेन्ट्रलाईज्ड एसी भएको, सिसी क्यामेरा भएको, २४ सै घण्टा सेक्युरिटीको व्यवस्था भएको, व्यापार गर्नको लागी पनि उचित स्थान भएको अध्यक्ष थापाले बताए ।

कम्प्लेक्समा जेन्स लेडिज लुगाकपाडा,जुत्ता चप्पल,क्याफे,ब्याग हाउस,कस्मेटिक आइटम,बेबी सप,ब्यूटी पार्लर, फर्निचर, घडी पसल लगायतका पसलहरू रहेको कम्प्लेक्सका म्यानेजर उपेन्द्र श्रेष्ठले बताए । कम्प्लेक्स भित्र विभिन्न प्रकारमा ३२ सटर रहेको समेत म्यानेजर श्रेष्ठले बताए ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.