कैलालीको मालाखेती ईप्रकाका डीएसपी पाण्डेको सरुवा

अत्तरिया– ईलाका प्रहरी कार्यालय मालाखेतीका प्रहरी प्रमुख डीएसपी रबिन्द्रराज पाण्डेको सरुवा भएको छ । ११ महिना अघि अपराध अनुसन्धान महाशाखाबाट कैलाली आएका पाण्डेको सिराहमा सरुवा भएको हो ।

Bhancha ghar0

डीएसपी पान्डे काजमा अत्तरिया आएका हुन । उनको ठाउँमा अब प्रहरी नायव उपरिक्षक (डिएपी) गणेश बहादुर बराल आउने भएका छन् । उनी प्रहरी शिक्षालय भरतपुर, प्रशासन शाखामा कार्यरत थिए । बरालको सुदूरपश्चिम प्रदेश प्रहरी कार्यालय गम्भीर अपराध अनुसन्धान शाखा धनगढीमा सरुवा भएको हो । मालाखेती प्रहरी कार्यालयमा डिएसपी दरबन्दी भने छैन । अन्य ठाउँबाट यँहा काजमा डिएसपी खटाउने गरिएको छ ।

त्यस्तै जिल्ला प्रहरी कार्यालय कैलालीका डीएसपी वेदप्रकाश जोशीको पनि सरुवा भएको छ । प्रहरी प्रधान कार्यालयले जोशीलाई वडा प्रहरी कार्यालय (क) बैदाम कास्की पठाउदै उनको ठाउँमा डीएसपी कुलदिप चन्दको सरुवा गरेको छ । चन्द जिल्ला प्रहरी कार्यालय रसुवामा कार्यरत थिए ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.