Division ban Pahalmanpur

राप्रपाले महंगीको विरुद्ध विरोध प्रदर्शन गर्ने, पोखरेलको अध्यक्षतामा २४ सदस्यीत समिति गठन

Sostya office Dadeldhura
Purbadhar dadeldhura
Malpot office jogbudha

अत्तरिया, १० असार– राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी गोदावरीले महंगीको विरुद्ध विरोध प्रदर्शन गर्ने भएको छ । राष्ट्रव्यापी कार्यक्रम अन्र्तगत असार को मध्येमा गरिने विरोध प्रदर्शनका लागि कैलालीको गोदावरी नगरपालिकामा संघर्ष समिति गठन गरेको छ । पार्टीका गोदावरी नगरपालिका अध्यक्ष दुर्गाकुमार पोखरेलको अध्यक्षतामा २४ सदस्यीत समिति गठन गरेको हो ।

समितिका अध्यक्षलाई पार्टीका क्षेत्रिय अध्यक्ष प्रेम बोगटी, प्रदेश ‘ख’ अध्यक्ष प्रकाश दत्त भट्ट र प्रदेश सहसचिब खगेन्द्र नाथ योगीले टीका लगाइ स्वागत गरेका थिए । पछिल्लो समय बजारमा दैनिक उपभोग्य सामग्री सहित पेट्रोलियम पदार्थको मूल्य आकासीयको छ ।

Dadeldhura Aspatal & Ban
Jalsorat division office dadeldhura
Loading...