जिससको लागि कैलालीमा नागरिक उन्मुक्ति, एमाले र माओवादीको सहमति

धनगढी, १९ जेठ– कैलालीमा जिल्ला समन्वय समितिको लागि रेशम चौधरीको पार्टी नागरिक उन्मुक्ति, एमाले र माओवादी केन्द्रले तालमेल गर्ने भएका छन् । बिहीबार भएको सहमति अनुसार तीन दलले समन्वय समिति बनाउने भएका छन् ।

Bhancha ghar0

सहमति अनुसार नागरिक उन्मुक्तिले प्रमुख सहित दुई सदस्य, एमालेले उपप्रमुख सहित एक सदस्य र माओवादी केन्द्रले चार सदस्य पाउने सहमति भएको एमाले कैलालीका सचिव डेजी पाण्डेयले जानकारी दिए । तीन दल बिच लिखत सहमति भएको हो ।

तीन दल मिल्दा कैलालीमा समन्वय समिति बनाउन बहुमत पुग्छ । कैलालीमा नागरिक उन्मुक्तिका सात, एमालेका पाँच र माओवादी केन्द्रका चार जना प्रमुख उपप्रमुख छन् । १३ पालिका रहेको कैलालीमा जिल्ला समन्वय समिति बनाउन १४ सदस्य चाहिन्छ । तीन दल मिल्दा कैलालीमा १६ सदस्य हुन्छ ।

तीन दल बिच सहमति भएको माओवादी स्रोतले पनि पुष्टि गरेको छ । छलफलमा नागरिक उन्मुक्ति पार्टीको तर्फबाट केन्द्रीय प्रवक्ता दामोदर पण्डीत, केन्द्रीय सदस्य रमेश विक,रामलाल थारु र लालबीर चौधरी थिए एमालेका तर्फबाट कैलाली उपाध्यक्ष दुर्गा जोशी, सचिब डेजी पाण्डेय, उपसचिव ममता प्रसाद चौधरी र लोकेन्द्र शाही उपस्थित थिए । माओवादी केन्द्रको तर्फबाट केन्द्रीय सदस्य तथा कैलाली इन्चार्ज हरि ज्ञवाली र प्रतिनिधि सभा निर्वाचन क्षेत्र नम्बर १ का संयोजक सुरेन्द्र देवकर उपस्थित थिए ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.