Satyawati
Division ban Pahalmanpur

काँग्रेस सुदूरपश्चिम प्रदेश सभापति पदमा हिमबहादुर रावलले उम्मेदवारी घोषणा

Sostya office Dadeldhura
Purbadhar dadeldhura

अत्तरिया, १० मंसिर– नेपाली काँग्रेस सुदूरपश्चिम प्रदेश सभापति पदमा हिमबहादुर रावलले उम्मेदवारी घोषणा गरेका छन् । नेपाली काँग्रेसको १४ औँ महाधिवेशन अन्तर्गत यही मंसिर १६ र १७ गते हुने प्रदेश अधिवेशनका लागि रावलले शुक्रबार धनगढीमा पत्रकार सम्मेलन गरेर सभापतिमा उम्मेदवारी घोषणा गरेका हुन् ।

Malpot office dadeldhura

काँग्रेसले यसअघि स्थानीय चुनावदेखि संघीय चुनावमा पराजित ब्यहोरेको र आगामी चुनावमा काग्रेसलाई एकलौटी जित दिलाउने उद्देश्यका साथ प्रदेश सभापतिका लागि उम्मेदवारी दिएको उनले बताए ।

नेता रावलले पार्टी सभापति शेरबहादुर देउवाकै प्यानलबाट आफ्नो उम्मेदवारी रहेको बताए । उनले सहमतिमा नेतृत्व छान्ने अवस्थामाबाहेक अन्य अवस्थामा उम्मेदवारी फिर्ता नहुने बताएका छन् । उम्मेदवारी घोषणा कार्यक्रममा पूर्वमन्त्री एवम् नेपाली काँग्रेसका आमन्त्रित केन्द्रीय सदस्य मोहनसिंह राठोरलगायतका नेताहरुको सहभागिता रहेको थियो ।

Dadeldhura Aspatal & Ban
Jalsorat division office dadeldhura
Loading...