ईलाका प्रहरी कार्यालय मालाखेतीका प्रमुख शाहीको सरुवा

अत्तरिया, ७ मंसिर- ईलाका प्रहरी कार्यालय मालाखेती कैलालीका प्रमुख तथा प्रहरी नायव उरीक्षक प्रेमबहादुर शाहीको सरुवा भएको छ । उनको जिल्ला प्रहरी कार्यालय नवलपरासीमा सरुवा भएको हो ।

Bhancha ghar0

१ बर्ष देखि ईलाका प्रहरी कार्यालय मालाखेती कैलालीको कार्यालय प्रमुखको जिम्मेवारी निर्वाह गर्दै आएको शाही प्रहरी प्रधान कार्यालय मानवश्रोत एवं प्रशासन विभागले कार्तिक २५ गते नै सरुवा भएको पत्र पठाएको थियो । उनको जिल्ला प्रहरी कार्यालय कैलालीले फेरी भेटौंला कार्यक्रम गरी विदाई गरेको छ ।

अव इलाका प्रहरी कार्यालय मालाखेतीमा कार्तिक २९ गतेको पत्र अनुसार सुदूरपश्चिम प्रदेश प्रहरी कार्यालय धनगढीबाट प्रहरी नायव उपरीक्षक बेद प्रकाश जोशी आएका छन् । उनलाई काज खटिईएको हो । उनको पनि स्वागत कार्याक्रम गरेको छ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.