कैलाली गोदावरी २ मा सम्पन्न निर्वाचनमा धनराजको टिम प्यानल सहित बिजयी

अत्तरिया, २८ कार्तिक- कैलालीको गोदावरी नगरपालिका वडा नं २ को सभापतिमा धनराज जोशीको टिम प्यानल सहित बिजयी भएको छ । कांग्रेसको १४ औँ महादिवेशन अन्र्तगत शनिवार सम्पन्न भएको निर्वाचनमा सभापतिमा जोशीले आफ्ना प्रतिद्धन्दी विश्वनाथ ओझालाई १२ मतले हराउदै बिजयी भएका हुन् ।

Bhancha ghar0

सभापतिमा जोशीले ९० मत पाएका छन् भने उनका प्रतिद्धन्दी विश्वनाथ ओझाको ७८ मत पाएका छन् । उप सभापतिमा बिर बहादुर महरा १०४ मत र गणेश राज भट्ट ८६ मतका साथ बिजयी भएका छन् । यस्तै सचिबमा लक्ष्मण बि.क ९० मत र सुधिर बलाएर ८७ मतका साथ बिजयी भएका छन् भने सहसचिबमा रमेश बोगटी १०५ मत र गगन पौडेल ८५ मतका साथ बिजयी भएका छन् ।

सदस्यहरुमा जोशीको पुरै प्यानल आएको छ । त्यसैगरी क्षेत्रिय प्रतिनिधिमा प्रेमराज भट्ट, दल बहादुर खड्का, यज्ञ महरा, चक्र बहादुर देउवा, मनिराम नौन्याल, पदमराज जोशी र डबल बहादुर साउँद निर्वाचित भएका छन् ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.