Division ban Pahalmanpur

कैलालीबाट वन मुद्दाका ५ जना दोषी पक्राउ

Sostya office Dadeldhura
Purbadhar dadeldhura

धनगढी- कैलालीबाट एकै दिन पाँच जना दोषी पक्राउ परेका छन्। जिल्ला प्रहरी कार्यालय, कैलाली मातहतका प्रहरीहरूले सजाय वा जरिबाना ठहर भएका पाँच जनालाई बिहिवार पक्राउ गरेको हो ।

Malpot office jogbudha

कैलाली प्रहरीले बिहिवार जानकी गाउँपालिका–६ का वन मुद्दाका महेश चौधरी र विनोद चौधरीलाई अदालतमा पेस गरेको छ। उनीहरू वन मुद्दाका दोषी हुन। उनीहरूलाई समान ६ हजार नौ सय ६२ रुपैयाँ २६ पैसा जरिबाना अदालतले तोकेको थियो। चोरी मुद्दामा दोषी ठहर भएका जानकी गाउँपालिका–५ का फत्ते सिंह थारू बिहिवार पक्राउ परेका छन्। उनलाई २ हजार आठ सय रुपैयाँ जरिबाना तोकिएको थियो।

जिल्लाको टीकापुर नगरपालिका–१ का कृष्ण दमाई पनि फक्राउ परेका छन्। वन मुद्दामा दोषी ठहर भएका दमाई बिहिवार पक्राउ परेका हुन्। उनलाई ११ हजार ६ सय ८० रुपैयाँ जरिबाना तोकिएको थियो। यता, धनगढी उपमहानगरपालिका–१७ का डिल्लीराज गिरी समेत पक्राउ परेका छन्।

वन मुद्दामा पाँच दिन कैद सजाय र ३ हजार १ सय ६० रुपैयाँ जरिबाना तोकिएका गिरी बिहिवार पक्राउ परेका हुन्। उनीहरू पाँच जनालाई कैलाली प्रहरीले अदालतमा पेस गरेको छ।

Dadeldhura Aspatal & Ban
Jalsorat division office dadeldhura
Loading...