कांग्रेस महाधिवेशन : कञ्चनपुर–३ को सभापतिमा चन्द निर्वाचित

कञ्चनपुर, ७ कार्तिक– नेपाली कांग्रेस कञ्चनपुर निर्वाचन क्षेत्र नं ३ को सभापतिमा केशवबहादुर चन्द निर्वाचित भएका छन् । आज बिहान सार्वजनिक गरिएको मत परिणामअनुसार चन्द ३३० मत प्राप्त गर्दै सभापतिमा विजयी भएका हुन् । उनका निकटमप्रतिद्वन्द्वी गणेश नेगीले १९३ मत प्राप्त गरेका निर्वाचन समितिले जनाएको छ ।

Bhancha ghar0

त्यस्तै, सचिवमा उमेशप्रसाद जोशी र गङ्गादत्त भट्ट तथा सहसचिवमा अर्जुन भट्ट र खड्कबहादुर बस्नेत निर्वाचित भएका छन् । सचिव निर्वाचित जोशीले ३०७ र भट्टले ३०१ तथा सहसचिवमा भट्टले ३४६ र बस्नेतले ३१९ मत प्राप्त गरेका छन् ।

सोमबार भएको मतदानमा निर्वाचन क्षेत्र नं ३ मा कूल ५६२ मत खसेको समितिले जनाएको छ । क्षेत्र नं ३ मा कांग्रेस नेता रमेश लेखकको प्यानल विजयी भएको हो । यस्तै, निर्वाचन क्षेत्र नं २ र १ मा अहिले मतगणना जारी छ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.