Division ban Pahalmanpur

एसइईमा राम्रो नतिजा ल्याउने विद्यालयलाई सम्मान

Sostya office Dadeldhura
Purbadhar dadeldhura

धनगढी- हालै प्रकाशित एसइईको नतिजामा धनगढीका सामुदायिक र संस्थागत विद्यालयहरू मध्ये सबै भन्दा बढी प्रतिशत विद्यार्थी उत्तीर्ण हुन सफल दस विद्यालयलाई सम्मान गरिएको छ ।

धनगढी उपमहानगरपालिकाले मङ्गलवार एक कार्यक्रम राखेर राम्रो नतिजा ल्याउन सफल विद्यालयका प्रधानाध्यापकहरूलाई सम्मान गरेको हो ।

Malpot office jogbudha

एसइईमा सामुदायिक विद्यालयतर्फ सबै भन्दा बढी प्रतिशत विद्यार्थी उत्तीर्ण भएको भन्दै सिद्धनाथ माध्यमिक विद्यालय, पञ्चोदय माध्यमिक विद्यालय, राष्ट्रिय तुलसीराम माध्यमिक विद्यालय र त्रिभुवन माध्यमिक विद्यालयलका प्रधानाध्यापकहरूलाई नगर प्रमुख गोपाल हमालले सम्मान गरेका हुन् ।

एसइईमा सिद्धनाथबाट ६१ प्रतिशत, पञ्चोदयबाट ५९ प्रतिशत, बेहडाबाबाबाट ५३ प्रतिशत, राष्ट्रिय तुलसीराम माध्यमिक विद्यालयबाट ४० प्रतिशत र त्रिभुवन माध्यमिक विद्यालयबाट ३६ प्रतिशत विद्यार्थी उत्तीर्ण भएका हुन्।

यस्तै संस्थागत विद्यालयतर्फ गुरूकुल एकेडेमी, मयुर बोर्डिङ्ग स्कुल, कैलाली विद्यानिकेतन, वाल्मीकि स्कुल, फूलबारी एकेडेमी  र मिलन बोर्डिङ्ग स्कुललाई सम्मान गरिएको छ ।

सत्प्रतिशत विद्यार्थी उत्तीर्ण गराउन सफल गुरूकुल र मयुर बोर्डिङ स्कुल सहित ९७ प्रतिशत विद्यार्थी उत्तीर्ण गराउन सफल कैलाली विद्या निकेतन, ९५ प्रतिशत विद्यार्थी उत्तीर्ण गराउन सफल वाल्मीकि र फूलबारी एकेडेमी तथा ९४ प्रतिशत उत्तीर्ण गराएर उत्कृष्ट नतिजा ल्याउन सफल मिलन बोर्डिङ स्कुलका संस्थापक÷प्रिन्सिपलहरूलाई समेत सम्मान गरिएको धनगढी उपमहानगरपालिकाले जनाएको छ ।

Dadeldhura Aspatal & Ban
Jalsorat division office dadeldhura
Loading...