Satyawati
Division ban Pahalmanpur

महावीर पुनको पुस्तक बिक्रीबाट पाँच करोड आम्दानी

Sostya office Dadeldhura
Purbadhar dadeldhura

काठमाडौँ- राष्ट्रिय आविष्कार केन्द्रका अध्यक्ष डा. महावीर पुनले आत्मकथा बेचेर ५ करोड रुपैयाँ आर्जन गरेको बताएका छन । उनले आफ्नो आत्मकथाको किताब बेचेर प्राप्त रकमबाट तीन दशक देखि बन्द अवस्थामा रहेको वीरगञ्जस्थित कृषि औजार कारखानाको मर्मत सम्भार गर्ने बताउँदै आएका छन ।

Malpot office dadeldhura

गत असोज २८ मा सार्वजनिक भएको ‘महावीर पुन सम्झना, सपना र अविरल यात्रा’ नामक पुस्तक लिएर विभिन्न जिल्लामा बिक्रीका लागि पुगेका पुनले पछिल्लो १०० दिनमा ८४ हजार प्रति पुस्तक बिक्री भएको जानकारी गराएका छन ।

विभिन्न २८ जिल्ला पुगेर पुस्तक बिक्री गरेका पुनको पुस्तकको मूल्य ७५० रुपैयाँ तोकिएको छ । पुस्तकको बिक्रीबाट झन्डै ५ करोड रुपैयाँ आर्जन गरेको सामाजिक सञ्जालबाट जानकारी दिएका छन ।

Dadeldhura Aspatal & Ban
Jalsorat division office dadeldhura
Loading...