Division ban Pahalmanpur

गाउँमा कल्भर्ट निर्माण हुँदै गर्दा स्थानीय हर्षित

Sostya office Dadeldhura
Purbadhar dadeldhura

अत्तरिया- कैलालीको गोदावरी नगरपालिका-१ को आश्रम टोल/बनदेबी टोलको खोलामा पाईप कल्भर्ट निर्माण हुँदै गर्दा स्थानीय हर्षित भएका छन ।
नगरपालिकाका १२ वटै वडा भित्र चुनावको समयमा पालिका भित्र कुन ठाउँमा के समस्या छन त्यसै अनुसार अगाडि बढेको नगर प्रमुख विरेन्द्र भट्टले बताए । नगरमा भएका समस्याहरु आफ्नो बजेटले सक्नेजति त्यस अनुसार गर्ने गरेको उनले बताए । पालिकाको रकमबाट सम्भावना नभएमा दातृ निकाय संघसंस्थाहरुको सहयोगमा समस्याको समाधान गर्ने गरेको नगर प्रमुखको भनाई रहेको छ ।

Malpot office jogbudha

नगरपालिका भित्र स्थानीय चुनावको समयमा गरेका बाचाहरु पुरा गर्दैगर्दा यस बस्तीका करिव २०-२५ घरधुरीका लागि सवारी साधन गुड्ने गरी पाईप कल्भर्ट निर्माण कार्य अन्तिम चरणमा पुगेको जानकारी प्राबिधिकले बताए । यस कल्भर्टको लागि छेउपट्टी ग्याविन जालीले सहितको पक्की खाले सडकका लागि काम अगाडि बढिरहेको छ । निर्माणका क्रममा के कसरी हुदै गरेको छ ? भनि अनुगमन गरिएको भईरहेको छ ।

बिगतका बर्षमा बिद्युतको पोललाई वारीपारी पुग्ने गरी तेस्याई वारपार गर्ने गर्दथे भने अहिले निर्माणाधिन अवस्था देखि नै सवारीसाधन गुड्न मिल्ने भै सकेको र केही दिनमा नै निर्माण सम्पन्न हुने जानकारी स्थानीय कृष्ण बहादुर बिष्टले बताए । स्थानीय सरकारले कल्भर्ट बनाउदै गरेको र यसै महिना भित्र सम्पन्न गर्ने गरी सडक बाटो बनेपछि स्थानीयलाई धेरै सुविधा भएकोले त्यहाँका सबै बासिन्दामा खुशीयाली छाएको अर्को स्थानीय निर्माला बोहराले बताईन ।

Dadeldhura Aspatal & Ban
Jalsorat division office dadeldhura
Loading...