किशोर मृत भेटिएपछि अछाममा तनाव, प्रहरीले गर्‍यो हवाइ फायर

अछाम, २१ जेठ- अछाममा जेठ १७ गतेदेखि वेपत्ता भएका पञ्चदेवल विनायक नगरपालिका वडा नं. ४ का १५ वर्षका किशोर विनोद शाही मृत अवस्थामा फेला परेपछि स्थानीयले प्रदर्शन गरेका छन् ।

Bhancha ghar0

पञ्चदेवल विनायक नगरपालिका वडा नं. ४ स्थित घर नजिकै शाही मृत अवस्थामा भेटिएपछि स्थानीयले घटनाको सत्य तथ्य पत्ता लगाउन र दोषीलाई कारबाही माग राख्दै प्रहरीलाई शव उठाउन नदिएपछि तनाव भएको हो । अछामका प्रमुख जिल्ला अधिकारी विश्वराज मरासिनीले स्थानीयको अवरोधका कारण तनाव सिर्जना भएपछि अश्रुग्यास प्रहार र हवाई फायर गरिएको बताए ।

उनका अनुसार प्रहरीले स्थिति नियन्त्रणमा लिन ८ राउन्ड हवाइ फायर र ३ राउन्ड अश्रुग्यास प्रहार गरेको छ । तर आक्रोशित स्थानीयले प्रहरी प्रशासन विरूद्व नाराबाजी गर्दै प्रदर्शन जारी राखेका छन् । उनका अनुसार छिमेकी जिल्ला डोटीबाट थप सुरक्षाकर्मी मगाइएको छ ।

वैशाख ३० गते सम्पन्न स्थानीय तहको निर्वाचनका दिन पञ्चदेवल विनायक नगरपालिकामा कांग्रेस र एमालेका कार्यकर्ता बीच विवाद भएको थियो । जेठ १७ गते स्थानीय बजारमा मदिरा सेवन गरिरहेका बेला दुवै पक्षबीच झगडा भएको थियो । सो क्रममा प्रहरी र स्थानीय बीच समेत विवाद भएको थियो । राति ९ देखि करीब १२ बजेसम्म चलेको विवादकै क्रममा शाही वेपत्ता भएका परिवारको दाबी छ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.